2
KLIENTU IEEJAIeeja
Reģistrācija
Paroles atjaunošana
2
+371 27 27 3227
Artilerijas iela 25,
Centra rajons, Rīga
AIZVĒRT GROZU
Katalogs
  1. Nopirkt ziedus Rīgā (ekspres piegāde pa Latviju)
  2. Garantijas un distances līgums

Garantijas un distances līgums

Visi garantijas pienākumi tiek izpildīti saskaņā ar Latvijas Republikas normatīviem un tiesību aktiem.

Vairumtirdzniecības pircēji

Ziedu piegāde Rīgā un Rīgas rajonā vairumtirdzniecības pircējiem tiek norunāta individuāli.

Distances līgums

SIA „Ziedu Bāze Rīga”, Reģ. Nr. 40203062931, juridiskā adrese: Matīsa iela 8, Rīga, LV-1001, Latvija (turpmāk saukta SIA Ziedu Bāze Rīga) un Pircējs (turpmāk saukts Pircējs), kurš veic pasūtījumu interneta veikalā, kas pieejams interneta vietnē https://www.ziedubaze.eu (turpmāk saukts par Ziedu veikalu), noslēdz šo Līgumu.

Veicot pasūtījumu, Pircējs apstiprina, ka ir iepazinies ar Interneta veikala lietošanas noteikumiem un Distances līguma nosacījumiem, kas pieejami interneta vietnē: https://www.ziedubaze.eu/info/warranty/.

Pircējam ir tiesības saņemt SIA „Ziedu Bāze Rīga” piedāvātās preces un pakalpojumus pēc priekšapmaksas veikšanas par attiecīgo preci vai pakalpojumu. Katras preces un pakalpojuma apraksts un cena ir atrodama preču katalogā blakus katrai precei. Visas cenas norādītas ar pievienotās vērtības nodokli.

Pircējs var veikt preces vai pakalpojuma apmaksu, izvēloties kādu no Ziedu veikala piedāvātajiem distances apmaksas veidiem. Preču un/vai pakalpojumu apmaksa nozīmē pasūtījuma veikšanas faktu un neatceļamu Pircēja piekrišanu Noteikumiem.

Pēc pakalpojuma apmaksas tiek uzskatīts, ka Pircējs ir noslēdzis Līgumu ar SIA „Ziedu Bāze Rīga”, kas nosaka abpusējas saistības un citus pienākumus. Preces atgriešanas tiesību realizēšanu un preču atgriešana notiek saskaņā ar sekojošiem tiesību aktiem:

— „Patērētāju tiesību aizsardzības likums”;

— LR Ministru kabineta noteikumi Nr. 207 no 2002. gada 28. maija „Noteikumi par distances līgumu”.

Nogrieztus ziedus, pušķus, ziedu kompozīcijas un istabas augus atgriezt nevar.

LR Ministru kabineta noteikumi Nr. 207 15.3

SIA „Ziedu Bāze Rīga” ir tiesības vienpusēji lauzt līgumu un atgriezt pircējam pilnu preces vērtību, ja SIA „Ziedu Bāze Rīga” no tās neatkarīgu iemeslu dēļ nevar izpildīt pasūtījumu. (Piemēram, pasūtītā prece nav pieejama ilgāk par 30 dienām vai ražošanas sezona ir beigusies).

JŪSU GROZĀ
ATVĒRT GROZU
Iesakām pievienot šīs dāvanas
NOFORMĒT PASŪTĪJUMU
vai turpināt iepirkties prece/-es tiks saglabāta/-as grozā