2
KLIENTU IEEJAIeeja
Reģistrācija
Paroles atjaunošana
2
+371 27 27 3227
Artilerijas iela 25,
Centra rajons, Rīga
AIZVĒRT GROZU
Katalogs
  1. Nopirkt ziedus Rīgā (ekspres piegāde pa Latviju)
  2. Kā apmaksāt

Kā apmaksāt

Apmaksāt pasūtījumu var jebkurā Jums ērtā veidā. Skaidrā naudā vai ar bankas karti „Ziedu Bāze” pēc adreses: Rīga, Matīsa iela 8

Apmaksa ar VISA vai MasterCard kartēm

Tas ir viens no senākajiem un ierastākajiem apmaksas veidiem Internetā. Apmaksas sistēma ir aizsargāta no krāpnieciskām operācijām, tajā skaitā ar 3D-Secure tehnoloģiju- tā ir unikāla sistēma, kura nodrošina drošu pirkumu apmaksu Internetā un ir daļa no globālas MasterCard® SecureCode ™ Verified By Visa programmas. Pirms apmaksas Jums, kā saņēmējam, obligāti jāiepazīstinās ar lietošanas noteikumiem un jāsniedz savu piekrišanu.

Maksājumu drošība

Mūsu veikalā pasūtījumu var noformēt un apmaksāt caur internetu. Mēs Jums garantējam mūsu online veikalā veikto maksājumu drošību. Maksājumi tiek veikti ar pasaulē zināmu maksājumu kompāniju palīdzību. Pēc tam, kad izvēlēsieties pasūtījumu un maksājumu sistēmu, Jūs uzreiz nokļūsiet maksājumu sistēmas vietnē, kur arī veiksiet maksājumu. Lapa ir pasargāta no uzbrukumiem. 3DSecure plastmasas karšu apmaksas tehnoloģija Visa"Verified" programmas sastāvā ir drošs pirkumu drošības garants.

JŪSU GROZĀ
ATVĒRT GROZU
Iesakām pievienot šīs dāvanas
NOFORMĒT PASŪTĪJUMU
vai turpināt iepirkties prece/-es tiks saglabāta/-as grozā