Puķu bāze Rīgā. Svaiguma kontrole. Puķu bāzes Rīgā

Puķu bāze. Nevainojama puķu izvēle. Puķu bāze Rīgā. Mēs uztraucamies par saviem pircējiem, puķu bāzes Rīgā. Puķu bāzes

Puķu bāze Rīgā. Izcila ziedu atlase. Puķu bāzes Rīgā

Puķu bāze. Izvēlieties ideālus ziedus pa tālruni +371 27 27 3227. Puķu bāze Rīgā. Jūs varat pasūtīt ziedus vairumā un mazumā par ideālu cenu izsmalcinātai gaumei, puķu bāzes Rīgā. Puķu bāzes. Iespaidojošs preču saraksts. Piegāde - Rīga vai Jūsu punktā Latvijā. SMS ziņas par piegādes katra soļa izpildīšanu. Mēs uztraucamies par saviem klientiem. Mēs kontrolējam viszemākās mūsu ziedu cenas. Droša un ļoti laba ziedu vairuma piegāde. 100% ideālas kvalitātes garantijas. Pērciet ar prieku. Ekspluatējams ziedu mazumtirgotājs. Ziedi vairumā ar piegādi pa Rīgu un Latviju!. Pārdošu ziedus vairumāni. Ziedu pārdošana vairumā. Pārdošu ziedus vairumā. Rīgā (Rīga, Latvija). Ziedu veikals barona iela. Ziedu bāze barona ielā. Puķu veikals barona iela. Rīgā (Rīga, Latvija). Vairumtirdzniecības bāze buļļu ielā. Ziedu bāze buļļu iela. Floristikas bāze buļļu ielā. Rīga un visa Latvija. Ziedu bāze Rīgā. 24 stundas diennaktī. Ziedu bazes Rīgā. Ziedu bāze prūšu ielā. Vairumtirdzniecības bāze Rīgā. Ātrs un ērts grozs. Ziedu bāze 24 Rīgā Latvija. Vairumtirdzniecības bāzes Rīgā. Pērciet ar prieku. Puķu bāze.

2
KLIENTU IEEJAIeeja
Reģistrācija
Paroles atjaunošana
2
+371 27 27 3227
Artilerijas iela 25,
Centra rajons, Rīga
AIZVĒRT GROZU
Katalogs
  1. Nopirkt ziedus Rīgā (ekspres piegāde pa Latviju)
  2. Piegādes noteikumi

Piegādes noteikumi

Мēs pieņemam pasūtījumus augu diennakti, gan svētkos, gan brīvdienās. Mūsu mājaslapā Jūs atradīsiet visu aktuālo informāciju par pieejamo preci.

Līdzko Jūs apmaksāsiet preci, mēs automātiski saņemsim maksājuma apstiprinājumu. Taču dažreiz mēdz gadīties, ka apstiprinājums aizkavējas. Мēs uzskatām, ka pasūtījums ir apmaksāts tikai tad, kad esam saņēmuši apstiprinājumu. Ja Jums neparādās, ka maksājums ir apstiprināts, bet nauda no Jūsu konta noņemta, nogaidiet 30-60 minūtes. Ja arī pēc tam maksājums nav apstiprināts, sazinieties ar mums.

Mūsu mājaslapā Jūs varat izvēlēties jebkuru sev izdevīgu piegādes datumu. Noformējot pasūtījumu kalendārā Jums tiks piedāvāts izvēlēties jebkuru piegādes datumu. Tāpat Jums tiks piedāvāts izvēlēties arī vēlamo laiku.

Piegādes izcenojumi

Rīga (Zaļā zona) - 5 еiro 

Sarkanā zona - 10 еiro

Zilā zona - 15 еiro

Violetā zona - 20 еiro

Latvijas teritorijā - 35 еiro

Steidzama ziedu piegāde Rīgā

Steidzamas piegādes gadījumā no brīža, kad klients apmaksā pasūtījumu līdz brīdim, kad ziedus saņem adresāts, paiet no divām līdz trīs stundām. Ja prece tiek apmaksāta skaidrā naudā kurjeram, steidzama pasūtījuma laika atskaite sākas brīdī, kad tas tiek pieņemts telefoniski vai e-pasta veidā. Šis pakalpojums attiecas uz precēm, kas iegādātas pasūtījuma dienā. Steidzama piegāde Jums izmaksās 10 eiro. Ja ziedi jāpiegādā naktī, tad šai summa tiek pieskaitīts nakts piegādes tarifs.

Steidzama piegāde netiek piedāvāta 5. zonā (pārējā Latvijas teritorijā), ka arī Sv. Valentīna dienā, Jaunajā gadā un 8. martā.

Piegāde uz citām Latvijas pilsētām

Veicot ziedu piegādi ārpus Rīgas, var būt neliela novirze laika intervālā. Mēs vienmēr cenšamies piegādāt ziedus klientam vēlamajā laikā un strādājam pēc labākās sirdsapziņas, lai savus solījumus izpildītu. Taču, dažkārt, pasūtījums jāpiegādā uz ļoti attāliem novadiem, tamdēļ var būt nelielas laika novirzes, bet mēs noteikti garantējam, ka ziedi tiks piegādāti Jūsu izvēlētajā dienā līdz pulksten 22.00.Par ziedu piegādi uz attāliem Latvijas novadiem svētku dienās interesējieties pa telefonu +37127273227.

Mēs uzzināsim saņēmēja adresi, ja Jūs to nezināt

Ja Jūs nezināt pilnu un precīzu adresi kurp vēlaties nosūtīt ziedus, tad izvēlieties opciju “Nezinu precīzu piegādes adresi”. Мēs sazināsimies ar saņēmēju, noskaidrosim pilsētu, precīzu adresi, kā arī precizēsim viņam vēlamo piegādes laiku un datumu. Šī pakalpojuma cena ir 15 eiro. Šajā summā ietilpst arī piegāde uz jebkuru apdzīvotu Latvijas vietu, kas nav dārgāka par 15 eiro. Ja saņēmējs nosauks adresi, kur piegādes summa ir augstāka, tad mēs sazināsimies ar Jums, lai precizētu piemaksas starpību. Ja piegāde ir apmaksāta par summu, kas atbilst ārpus Rīgas piegādes tarifam, bet adresāts dzīvo galvaspilsētā, tad pārmaksātā summa netiek atgriezta!

Mēdz būt gadījumi, kad saņēmējs nosauc adresi, kas atbilst augstākam tarifam, nekā ir apmaksājis pasūtītājs, bet ar viņu neizdodas atkārtoti sazināties. Tad tiks nosūtīts mazāks ziedu skaits nekā bija iepriekš pasūtīts, lai dzēstu radušos starpību rēķinā.

Saņēmēja gaidīšana un piegādes adreses nomaiņa

Uzmanību! Piegādes vietā kurjers saņēmēju gaida 15 minūtes. Ja saņēmējs šajā laikā neierodas, kurjers ir tiesīgs atstāt ziedus jebkuram, kas atrodas norādītajā dzīvesvietā, kur ziedi bija jānogādā. Ja pasūtījumu neizdodas piegādāt norādītajā adresē (nav saņēmēja vai kāda cita cilvēka, kas var pieņemt pasūtījumu), tad kurjers nogādā ziedus atpakaļ kompānijas ofisā, kas atrodas adresē – Rīga, Artilērijas 25 (Artilērijas iela 25, Rīga, LV-1011), kur saņēmējs var saņemt savu dāvanu personīgi. Ja pasūtītājs vēlas atkārtot piegādi uz pasūtījumā norādīto adresi vai uz jebkuru citu adresi, tad jāveic atkārtota piegādes apmaksa pilnā apjomā. 

Informācija par pasūtījuma saņemšanu personīgi

Pasūtījumu var saņemt personīgi adresē: Rīga, Artilērijas iela 25.

Veikala darba laiks: P-S no 7.00 līdz 22.00, svētdienās no 9.00 līdz 21.00.

JŪSU GROZĀ
ATVĒRT GROZU
Iesakām pievienot šīs dāvanas
NOFORMĒT PASŪTĪJUMU
vai turpināt iepirkties prece/-es tiks saglabāta/-as grozā